Abonner på nyheter
Kontakt oss
Påmelding

Styremedlemmer og Valgkomiteen

Skrevet av: Filip, publisert 29.03.2019

 

 

 Tittel Navn Mail adresser Mobil
Leder Eva R.Nistad eva.nistad@hennig-olsen.no 97618710
Nestleder Henrik Stabel Henrik.Stabel@ringnes.no
92659110
Sekretær Lene Simonsen
lene.Simonsen@hennig-olsen.no
99698567
Kasserer Filip Hoel
fihoel@hotmail.no
90937497
Styremedlem Børge Espeland 
boresp@gmail.com 
90103055
Styremedlem Edvin Von Schlanbusch edvin.schlanbusch@gmail.com 99482502
Styremedlem Jan Mæhre
jan.maehre@hansaborg.no
48108995
Styremedlem Wenche Digervold
wenche.digervold@tine.no
90073526
Styremedlem Halvor Solli halvor.solli@ringnes.no  91714538
       
       
Valgkomiteen      
       
       

Leder: Eva R.Nistad,
Mobil:97618710

 
S
ekretær:LeneSimonsen,
Mobil:99698567   

 
Styremedlem:Wenche Digervold,
Mobil:90073526

 

 

 

          


Nestleder:
Henrik Stabel,
Mobil:92659110
         


 

 





Styremedlem:Alf Magne Tjelta,
Mobil:93089360

 


Styremedlem: Jan Mæhre,
Mobil:48108995       







Styremedlem:Børge Espeland,
Mobil:90103055

 

 

 

      


  
Kasserer:Filip Hoel,
Mobil:90937497
Styremedlem:Edvin Von Schlanbusch

       

 

 

VALGKOMITEEN 2019 - 2020

 

 

 

 

   
   
   
 
   
OKDenne siden benytter cookies
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å bedre din brukeropplevelse. Ved å fortsette å bruke vårt nettsted samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler . Detaljer
NNN avd3 Sørlandet ble stiftet 01.05.1917.      Organisasjonsnr: 983 873 278