b1 b1

Få tilsendt nyheter
Kontakt oss
Påmelding

Styret

Skrevet av: Rabakoret, publisert 28.08.2020

Navn: Funksjon: E-post: Telefon:
Elin Wikstøl Andersen Dirigent elin@rabakoret.no 92086282
Reidar Skaaland Organist reidar@rabakoret.no 48140622
Lene Wiese-Hansen Styreleder  styreleder@rabakoret.no 40017719
Jarle Johnsen Webredaktør web@rabakoret.no  
Arnt Georg Henriksen Kasserer kasserer@rabakoret.no  
Ann Christin Myklebust Sekretær

sektretar@rabakoret.no

 
Jarle Johnsen Salg og PR

salg@rabakoret.no

pr@rabakoret.no

 
Anne-Bjørg Reme Pedersen Dugnad dugnad@rabakoret.no  

 

 

 

 

 

 

 

 

OKDenne siden benytter cookies
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å bedre din brukeropplevelse. Ved å fortsette å bruke vårt nettsted samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler . Detaljer