b1 b1

Få tilsendt nyheter
Kontakt oss
Påmelding
Bli medlem

Styret

Skrevet av: rabaweb, publisert 01.01.2013

Navn: Funksjon: E-post: Telefon:
Elin Wikstøl Andersen Dirigent elin@rabakoret.no 92086282
Reidar Skaaland Organist reidar@rabakoret.no 48140622
Anita Haugstad Styreleder  styreleder@rabakoret.no 92684941 
Jarle Johnsen Webredaktør web@rabakoret.no  
Tove Nordal Kasserer kasserer@rabakoret.no  
Ann Christin Myklebust Sekretær

sektretar@rabakoret.no

 
Jarle Johnsen Salg og PR

salg@rabakoret.no

pr@rabakoret.no

 
Lene Wiese-Hansen Dugnad dugnad@rabakoret.no  

 

 

 

 

 

 

 

 

OKDenne siden benytter cookies
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å bedre din brukeropplevelse. Ved å fortsette å bruke vårt nettsted samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler . Detaljer